Ремонт та відновлення тягових АКБ

Літій-іонні тягові акумулятори BSLBATT (Li-ion)

Акумуляторна батарея для підприємства, яке активно користується електронавантажувачами – особливий головний біль. Починаючи від пошуку та облаштування окремої кімнати із зарядними пристроями для АКБ, закінчуючи постійним наглядом за рівнем електроліту в батареї. Токсичні пари, що виходять від банок АКБ під час заряду, робочі години, що виходять на зняття батареї з навантажувача для підзарядки, швидка розрядка при низьких температурах, невеликий термін експлуатації. Цей список недоліків можна продовжувати ще довго, але ми з вами краще перейдемо до хороших новин.

А хороша новина в тому, що незручним та небезпечним батареям знайшли відмінну заміну – Li-ion акумулятори (Літій-іонні акумуляторні батареї). Використання літій-іонних акумуляторів знижує вартість володіння складською технікою в 2 рази! Оскільки:

  • менше часу на заряджання АКБ;
  • можна дрібно заряджати АКБ;
  • більший термін експлуатації порівняно з гелієвими та свинцево-кислотними АКБ;
  • АКБ не обслуговуються;

Виходячи з перерахованого вище на думку фахівців, інноваційні літій-іонні батареї незабаром серйозно потіснять традиційні і найближчим часом стануть лідерами продажів. Питання лише в тому, хто почне економити швидше – ви чи ваші конкуренти.

Економія з Li-ion

Акумулятори тягові літій-іонні BSLBATT (Li-ion) дозволяють значно скоротити витрати на експлуатацію складської техніки. Вигода стає очевидною вже при використанні всього однієї одиниці АКБ при 8-годинній робочій зміні, а в масштабах великого парку техніки (близько 30 машин) економія становить значну суму. Зниження витрат обумовлено, в першу чергу тим, що літій-іонні АКБ дозволяють мати лише одну батарею на одиницю техніки, тоді як час заряду свинцевих або глеєвих акумуляторів (10-12 годин до повного заряду) зобов'язує вас купити запасну АКБ на час основної зарядки. Літій-іонні акумулятори повністю заряджаються менш ніж за 2-3,5 години, що дозволяє заощаджувати на покупці другий АКБ.

Ремонт та відновлення тягових АКБ
Ремонт та відновлення тягових АКБ

Працюють вдвічі довше

Крім цього, термін служби літій-іонних батарей BSLBATT вдвічі довший за свинцеві та глеєві акумулятори, таким чином вони окупаються вже на періоді заміни тих, що відслужили морально застарілих АКБ. Додайте сюди економію коштів на обладнання зарядної кімнати, якої літій-іонні батареї не потребують, зарплатний фонд працівників, які обслуговують і заряджають АКБ – і різниця у вартості володіння стане ще очевиднішою.

Інноваційні літій-іонні акумулятори – це ваш спосіб залишити конкурентів позаду. Особливості іонних батарей BSLBATT:

  • Використовуються LFP осередки, які мають особливе розташування, що дозволяє швидко розсіювати тепло, у разі перевищення температури спрацює БМС та відключить батарею.
  • Батареї укомплектовані монітором та BMS, для контролю за показниками АКБ, а також сповіщає про проблему у разі її появи.
  • Зарядна станція, невід'ємний атрибут батарей BSLBATT.

Використовуючи зарядні пристрої спільно з інноваційними літій-іонними батареями, ви можете відмовитися від використання зарядних кімнат, які необхідні для заряджання свинцево-кислотних і гелієвих АКБ, за рахунок цього ви оптимізуєте складський простір і можете заощадити на зарплатах персоналу, що обслуговує і заряджає.

Професійні та якісні батареї вимагають аналогічного підходу до їх зарядки, тому ми пропонуємо своїм клієнтам лише найкращі та перевірені рішення. Наші зарядні пристрої забезпечують заряд акумуляторів напругою 24, 48, 72 та 80 вольт, не вимагають планових ТО та чудово зарекомендували себе під час експлуатації.

Зарядні пристрої

Ми також пропонуємо своїм клієнтам високотехнологічні автоматичні зарядні пристрої, оснащені регулятором потужності, можливістю повного налаштування процесу зарядки. При цьому наші сучасні моделі обладнані дисплеєм, що відображає всі основні параметри: номінальну напругу, ємність акумулятора, струм заряджання та інші. Зарядні станції мають компактні габарити та вагу, поміщені у міцний корпус. Не секрет, що загальна вартість володіння парком техніки складається з ціни на техніку та витрати на її обслуговування. На прикладі складської техніки, обладнаної акумуляторними батареями, вартість володіння буде тим вищою, чим більше ви витрачаєте на обслуговування та зарядку ваших батарей.

Ремонт та відновлення тягових АКБ

Прагнучи мінімізувати витрати на обслуговування АКБ, а також підвищити ефективність самих батарей, рекомендується впроваджувати літій-іонні батареї, це знижує вартість володіння технікою вдвічі! Це досягається за рахунок більш короткого (до 4 разів у порівнянні зі свинцевими АКБ) часу заряду та більш тривалим часом роботи батареї, що тягне за собою одразу кілька глобальних переваг:

  • Вам більше не потрібно використовувати дві АКБ для однієї машини на випадок заряду першої, доки друга працює. Одна одиниця техніки – одна літій-іонна батарея! До того ж літій-іонні батареї, можна заряджати під час коротких перерв;
  • Відмова від обладнання та утримання зарядних кімнат. Ви заощаджуєте дорогоцінні склади.
Ми готові відповісти на всі Ваші питання

Потрібна консультація?

Написати нам