CATL - безперечний лідер у світі літій-іонних батарей
  • 08.02.2024
Навантажувачі телескопічні Ausa
  • 07.05.2022

Навантажувачі телескопічні Ausa

Телескопічний навантажувач - один із наймолодших видів будівельної техніки. Навантажувач з телескопічною стрілою вперше був виготовлений понад 30 років тому, але через незатребуваність, кількість машин, що випускалися, було мізерно мало. Кардинально ситуація змінилася з 2000-х років. І зараз за темпами зростання виробництва телескопічний навантажувач перебуває у лідерах! Особливістю навантажувача з висувною стрілою є можливість поєднання в собі характеристики фронтального навантажувача та невеликого крана, що економічно вигідно!

Навантажувачі Clark
  • 06.05.2022

Навантажувачі Clark

Компанія Clark є всесвітньо відомим виробником складської техніки. Слоган компанії «Побудовано на віки» говорить сам за себе. У лютому 2007 року фірма відкрила своє європейське представництво у Мюлхаймі, Німеччині. У новому представництві розташовується основний склад запасних частин, обладнання, а також офісні приміщення. Виробництво Clark має сертифікат за стандартами ISO 9001 та 14001. Фірма випускає найкращі навантажувачі та штабелери у світі, з використанням найновішого обладнання та інновацій. У компанії працюють справжні майстри, інженери високої кваліфікації.

Допомога у вирішенні проблем з обслуговуванням тягових акумуляторних батарей
  • 05.05.2022

Допомога у вирішенні проблем з обслуговуванням тягових акумуляторних батарей

Відмінна новина для власників електронавантажувачів, річ-траків та штабелерів! Шановні покупці, з 01.04.2015 група компаній Logistic Forklift є ексклюзивним дилером американської компанії BHS Global – світового лідера у сфері обслуговування, зберігання та переміщення акумуляторних батарей. Продукція компанії BHS Global допомагає якісно обслуговувати батареї та продовжує термін їх експлуатації на 50%. Тепер надійне та доступне за ціною обладнання та аксесуари для заряджання та обслуговування батарей від світового лідера стане доступним і в Україні, що дозволить скоротити до 35% парк ваших електричних машин.

Як покращити безпеку навантажувача в холодну погоду
  • 05.05.2022

Як покращити безпеку навантажувача в холодну погоду

Вилочні навантажувачі є невід'ємною технікою для багатьох галузей промисловості, і вони роблять щоденні підйом та навантаження важких вантажів більш швидкими, простими та менш трудомісткими. Але ці корисні машини можуть також представляти низку небезпек як для тих, хто сидить за кермом, так і для інших працівників на фабриці чи складі. А коли настає зима, і лід, сніг, сильні вітер та дощ стають проблемою, ці ризики стають ще серйознішими.

Класифікація підйомників
  • 03.05.2022

Класифікація підйомників

Причіпні та самохідні підйомники та платформи служать ефективною заміною будівельним лісам, підмосткам та турам. Вони безпечніші, мобільніші і компактніші, а також прості у використанні та обслуговуванні. Підйомники-ножиці Ножичі акумуляторні підйомники використовуються в приміщеннях: промислових, складських, торгових, у спортивних комплексах, концертних залах та ін. Їх застосовують при виконанні внутрішніх монтажних та оздоблювальних робіт. Ножичі дизельні підйомники призначені для виконання зовнішніх, а також складних робіт з монтажу та будівництва. Особливості такої техніки: наявність повного приводу, просторого робочого майданчика, потужних коліс, великої вантажопідйомності та значних габаритів.

Ми готові відповісти на всі Ваші питання

Потрібна консультація?

Написати нам