Сервісний центр

Сервісний центр

Інженери сервісного центра групи компаній «Logistic Forklift» подбають про вашу техніку у фірмовому СТО. Виробничі потужності дозволяють обслуговувати не менше тридцяти агрегатів одночасно на п'ятнадцяти оглядових ямах. Нашими майстрами проводиться ремонт і плановий огляд стану навантажувачів від різних виробників. Автоматизована діагностика, сучасні інструменти, досвід механіків та інженерів, який налічує понад 25 років – запорука якісних сервісних послуг.

Додаткові послуги

У нашому сервісному центрі також надаються послуги з повного та часткового пофарбування навантажувачів, виготовлення противаг для навантажувачів, встановлення АКБ-моніторингу, трекерів, сигналізацій і ще багото чого, що вирізняє нас серед інших в сфері надання сервісних послуг.

Додаткові послуги
Додаткові послуги
IT Management

Ключовими факторами для ефективної роботи підйомно-транспортної техніки є її продуктивність і готовність до роботи. Компанія «Logistic Forklift» забезпечить максимальну продуктивність завдяки плановому технічному обслуговуванню, оперативному ремонту також на підприємствах замовників.

Наявність двадцяти мобільних сервісних бригад -забезпечать працездатність ваших навантажувачів та завдяки професійному підходу до ремонту знизять простої техніки.Сервісні інженери можуть не тільки здійснювати роботи по періодичному обслуговуванню, але й пропонувати превентивні заходи, що дозволяють уникнути витрат на незаплановані ремонти.

Переваги:

  • Виїзна діагностика 24/7
  • 20 сервісних бригад
  • Транспортування техніки на сервіс та назад до замовника
  • Ремонт на місці та на станції
  • 4 великі сервіс-центри (Львів, Харків, КиЇв, Дніпро)
  • Гарантія на роботи
  • Наявність мобільного шиномантажу
  • Більш ніж 20 000 позицій запчастин на власному складі більш чим на 25 брендів навантажувачів

Відремонтована та повністю оновлена в нашому сервісному центрі техніка - надійний помічник та вигідна інвестиція в ваш бізнес. Надійність пропонованої б/в техніки фактично не поступається новій, а вартість вигідно відрізняється. На всю техніку надається гарантія.

Ми готові відповісти на всі Ваші питання

Потрібна консультація?

Написати нам