Questions every Business
  • 27.12.2021

Конкурс малюнків

Тільки погляньте на ці шедеври! Традиційно напередодні Нового Року діти та онуки наших співробітників творять мистецькі чудеса???? А для визначення переможців конкурсу знадобиться і Ваша підтримка! Ставте лайк під шедевром, що Вам запав у душу, і переможець отримає подарунок)

Questions every Business
  • 23.12.2021

Goodsense FY70 великий монстр

Goodsense FY 70 –відмінний вибір вилкового навантажувача великої вантажопідйомності. Навантажувачі Goodsense серії FY – це моделі із подвійним режимом паливної системи – газ-бензин. Установка обладнання для роботи на зрідженому природному газі знижує витрати на паливо ...

Questions every Business
  • 29.10.2021

Нове надходження техніки Clark

До складу групи компаній Logistic Forklift надійшла нова партія електричних візків Clark WP15 номінальною вантажністю 1.5 тонни. Електричні візки CLARK – це високоефективна та надійна електрична техніка, що використовується для переміщення різних вантажів.

Questions every Business
  • 07.10.2021

Зустрічай "Логістик Форкліфт" на "КОМУНТЕХ-2021"

XIX Міжнародна спеціалізована виставка «КОМУНТЕХ-2021» є найочікуванішим галузевим заходом, що проходить у Києві. Ради повідомити Вам, що група компаній «Логістік Форкліфт» є активним учасником цього масштабного заходу.

Questions every Business
  • 06.10.2021

Другий день на виставці «АГРО ЕКСПО» у місті Кропивницький

Компанія представила бренд Clark, який вважається лідером серед навантажувачів у світі, а також продемонструвала вантажну техніку Goodsense, клієнти мали можливість здійснити тест-драйв навантажувачів та випробувати їх основні функції.

Questions every Business
  • 25.09.2021

Запрошуємо на виставку "АГРО ЕКСПО"

Група Компаній «Логістик Форкліфт» продемонструють високоякісну та надійну техніку всесвітньо відомих брендів Goodsense та Clark, а також складське обладнання, шини та багато іншого, що зможе оптимізувати роботу Вашого підприємства.

Questions every Business
  • 24.09.2021

Час тест-драйву з технікою Goodsense

Нове надходження техніки Goodsense вже на складі. У нашому асортименті дизельні, газові та електричні навантажувачі. Докладніше про наявність та ціни на техніку Ви можете за телефоном: 0 800 33 10 38

Questions every Business
  • 15.04.2021

Літій-іонні навантажувачі Goodsense

Ми раді повідомити про появу нового продукту в лінійці бренду Goodsense. Електронавантажувачі з літій-іонною батареєю Goodsense (Li-ion) – ексклюзивна серія електричних навантажувачів удосконалена сучасною літій-іонною технологією.

Questions every Business
  • 26.01.2021

Обслуговування дизельного навантажувача

Як обслуговувати дизельний навантажувач? Що потрібно знати, якщо у вас в експлуатації дизельні навантажувачі? На що звертати увагу при володінні дизельним навантажувачем? Проект АВТОТЕМА в гостях у групи компаній Logistic Forklift.

Ми готові відповісти на всі Ваші питання

Потрібна консультація?

Написати нам