Політика конфіденційності

Цей документ описує політику конфіденційності для сайту pogruzchik.dp.ua (далі – Сайт) ТОВ “Логістік Груп”. У цьому документі роз’яснюється,які види інформації можуть бути зібрані і зберігатися на Сайті, та як може використовуватися і надаватися цяінформація.

Збір та використання персональних даних

Персональні дані – це відомості чи сукупність відомостей про фізичну особу, яка ідентифікована або можебути конкретно ідентифікована.

Відвідувачу може бути запропоновано ввести персональні дані для цілей реєстрації на Сайті.

Після заповнення форми зворотного зв’язку та форми запису, що розміщені на Сайті, вважається, щовідвідувач надав згоду на обробку Логістік Групсвоїх персональних та контактних даних. Логістік Групможе зберігати інформацію про з'єднання, трафік, дату та час тривалості роботи відвідувача на Сайті.

Персональні дані відвідувачів використовуються задля забезпечення обміну інформацією, відносин у сферіреклами та комунікації відповідно до Законів України "Про захист персональних даних", "Про інформацію","Про рекламу", "Про телекомунікації", "Про підприємництво", "Про захист інформації в інформаційно-телекомунікаційних системах", НД ТЗІ 2.5-010-03 "Вимоги до захисту інформації WEB- сторінки віднесанкціонованого доступу".

Персональні дані відвідувачів можуть зберігатися протягом 3 років.

На Сайті фіксується доменне ім'я або IP-адреса комп'ютера відвідувача, дата доступу, файли (ім'я файлу іURL), код відповіді HTTP та веб-сайт, з якого відвідувач потрапив на Сайт, кількість байт, переданих в ході сесії.При роботі Сайту використовуються файли cookie, які забезпечують підтримку функцій безпеки та їх запуск.Файли cookie також дозволяють відстежувати порушення політики конфіденційності та умови використанняСайту відвідувачами/їх пристроями.

За допомогою систем Google Analytics та Facebook Pixel збирається статистика про відвідування Сайту, такаяк сторінки, що відвідуються, кількість переглядів сторінок, інформацію, яка була завантажена, домени інтернет-провайдерів та країни походження відвідувачів, а також адреси веб-сайтів, що були відвідані до та післяСайту, тощо. Жодна з цих дій не пов’язана з відвідувачем особисто та вимірюється тільки у сукупності.

Умови надання інформації (Disclaimer)

Сайт може містити посилання на інші сайти. Такі посилання наведені виключно для інформаційних цілей тадопомагають нам найбільш повно розкрити інформацію або ілюструють розміщений матеріал. Той факт, щоми даємо посилання на зовнішній ресурс, не означає, що ми повністю схвалюємо викладені там позиції абоідеї, а також не гарантуємо достовірності розміщеної там інформації. Ми не несемо відповідальності заполітику конфіденційності або зміст цих сайтів. Якщо у вас є питання або сумніви з приводу цієї політики, Виможете зв'язатися з нами за адресою електронної пошти [email protected].

Автоматичний збір і використання інформації

Автоматично збирається і зберігається наступна інформація:

  • доменне ім’я, IP-адреса, за допомогою який ви заходите на Сайт;
  • якщо Ви перейшли на Сайт по посиланню з іншого сайту – адреса цього сайту;
  • вид браузера та операційної системи;
  • дата і час відвідування Сайту;
  • переглянуті сторінки.

Відомості про трафік, який проходить через мережу, електронною поштою, і активність відвідувача в мережіІнтернет на Сайті захищені відповідно до законодавства. Це означає, що співробітники Логістік Груп не можутьвтручатися в таємницю телекомунікацій.

Ми маємо право надати будь-яку особисту інформацію відвідувачів Сайту на вимогу правоохоронних органів,за ухвалою/рішенням суду чи в рамках інших законних процедур, або ж на іншу правомірну вимогу вимогузгідно з чинним законодавством України.

Ми не несемо відповідальності за упущену вигоду, неотриманий прибуток, втрату даних, або будь-які іншізбитки відвідувачів Сайту, якщо такі виникли при користуванні Сайтом. Відвідувач Сайту використовує Сайтна його власний ризик. У межах, які максимально дозволяє закон, ані Логістік Груп, ані будь-яка інша сторона, яка залучена до створення, виробництва абообслуговування Сайту, не несе відповідальності за пряме, непряме або випадкове пошкодження, які будь-коли завдавалися та які були спричинені тим, що відвідувач мав доступ до Сайту, користувався нимабо сподівався на нього, навіть якщо відвідувача було попереджено про можливість таких пошкоджень тавтрат.

Ми не гарантуємо та не стверджуємо, що використання матеріалу, який надається на Сайті, не зашкодитьінтересам третіх осіб.

Усі права на зміст Сайту належать Логістік Груп або використовуються за згодою із правовласниками. Даний сайт в цілому, іокремі його елементи охороняються Законом України "Про авторське право і суміжніправа", іншими актами чинного законодавства України та міжнародними договорами.

Відвідувачі Сайту не повинні поширювати, змінювати, передавати, користуватися або використовуватиповторно будь-яку інформацію з Сайту для будь-якої публічної або комерційної мети без письмового дозволуЛогістік Груп Відвідувачі повинні дотримуватися всіхавторських прав та інших приміток про власність на завантажені та/або копійовані матеріали. Скопійованаінформація повинна містити активне гіперпосилання на Сайт.

Копіювання інформації з Сайту може бути здійснено у некомерційних цілях для розміщення на сторінкахвідвідувача, у блогах, соціальних мережах.

При роботі з сайтом відвідувачу не надаються права на інтелектуальну власність ні на сам Сайт, ні на йогозміст чи на використання будь-яких елементів брендингу або логотипів Сайту.

Якщо Ви відвідуєте даний Сайт, то Ви автоматично погоджуєтесь з даною ПОЛІТИКОЮ КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ таїї умовами. Якщо Ви не погоджуєтесь з даною ПОЛІТИКОЮ КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ та її умовами, то Ви маєтезалишити цей Сайт.

Зміна ПОЛІТИКИ КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ

Відвідувач, користуючись Сайтом, прийняв умови цієї ПОЛІТИКИ КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ, враховує та згоден зтим, що дана ПОЛІТИКА КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ може час від часу змінюватися. Зміни, що вносяться до ПОЛІТИКИКОНФІДЕНЦІЙНОСТІ, публікуються на цій сторінці Сайту.

У окремих випадках ми залишаємо за собою право публікувати окремі примітки про конфіденційність дляпевних програм.

Ми готові відповісти на всі Ваші питання

Потрібна консультація?

Написати нам